Superonline Kablo İnternet Son Fırsat Kampanyası

Superonline Kablo İnternet Son Fırsat Kampanyası

Kategoriler: Diğer Kampanyalar

Kablo İnternet keyfini yaşamaya devam edin.

Kampanyaya katılım 1 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir

Superonline Kablo İnternet Son Fırsat Kampanyası

Kablo İnternet keyfini yaşamaya devam edin.

Fiyatlar

​İndirme Hızı​
Kota​​​12 Ay Sözünüze Kampanya Fiyatı*​
​20 Mbps’ye kadar
Limitsiz​​İlk 6 ay 186,90 TL, Son 6 ay 247,84 TL
24 Mbps’ye kadar​Limitsiz​​İlk 6 ay 191,98 TL, Son 6 ay 252,92 TL ​
35 Mbps’ye kadar​Limitsiz​​İlk 6 ay 197,06 TL, Son 6 ay 258 TL​

* Kampanya fiyatı aylıktır. Tüm vergiler ve 20,34 TL modem kullanım ücreti de dahildir. 

 • ​Kampanya 1 Ekim 2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • Bu kampanyadan aşağıdaki kriteleri sağlayan mevcut bireysel, Turkcell Superonline kablo internet aboneleri, mevcut kampanya taahhütlerinin son 90 gününde olmak ve ayrıca Turkcell Superonline kablo internet abonelikleri askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilir.
 • Katılım kriterleri: Son 3 ay data kullanımı Turkcell Superonline genel ortalamasının en az yüzde 15 üzerinde olan ve son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell Superonline genel ortalamasının üzerinde olan müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanya 12 ay taahhütlüdür.
 • 12 Ocak 2023 - 31 Ocak 2024 tarihleri arasında kampanyaya katılan müşterilerimize 3 ay geçerli YouTube Premium aboneliği ücretsiz sunulacaktır. Kampanya katılımından sonra size SMS ile iletilecek promosyon kodu ile bu faydadan yararlanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.   
 • Kampanyaya Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri tarafından yapılan dış aramalar aracılığıyla katılabilinir.
 • Hizmetin sonlandırılması halinde modem  çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil 1500 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 20,34 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.
 • Kampanya kapsamında nakil hizmeti mevcuttur. Nakil durumunda tüm vergiler dahil 600 TL nakil ücreti uygulanır.​
 • Aboneliğin 12 aydan önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel ve işbu kampanyanın, varsa önceki Turkcell Superonline kampanyanız dahilinde belirlenen taahhüt süresi bitmeden iptal olması halinde, yukarıdaki hesaplama neticesinde çıkacak tutara ek olarak, ilgili kampanya kapsamındaki taahhüt süresi bitmeden bu kampanyaya geçmeniz nedeniyle ilgili kampanya taahhütnamesinde belirtilen yöntemle hesaplanmış, ancak henüz tahsil edilmemiş ve kampanya geçişi sırasında tarafınıza iletilen cayma bedeli tutarının toplamı kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.
 • Kampanyadan diğer satışa açık olan kablo internet kampanyalarına geçiş mevcuttur.
 • Aynı kampanya altında seçilen paketten daha düşük hızlı paketlere geçiş mevcut değildir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.​
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.Sayfayı kaydırın
Yükleniyor