Superonline Kablo İnternete Devam Kampanyası

Superonline Kablo İnternete Devam Kampanyası

Kategoriler: Diğer Kampanyalar

Fırsatı kaçırmayın, Kablo İnternet kampanyanızı hemen yenileyin !

197,06 TL / 1 AY Fırsatı Yakala

Kampanyaya katılım 1 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir

Superonline Kablo İnternete Devam Kampanyası

Fırsatı kaçırmayın, Kablo İnternet kampanyanızı hemen yenileyin !

Fiyatlar

​​​İndirme Hızı
​Kota
​​​12 Ay Sözünüze Kampanya Fiyatı*
20 Mbps’ye kadar​​Limitsiz​
İlk 6 ay 197,06 TL, Son 6 ay 258 TL​
24 Mbps’ye kadar​Limitsiz​​​İlk 6 ay 202,14 TL, Son 6 ay 263,07 TL
​35 Mbps’ye kadar
Limitsiz​​​İlk 6 ay 207,21 TL, Son 6 ay 268,15 TL

* Kampanya fiyatı aylıktır. Tüm vergiler ve 20,34 TL modem kullanım ücreti de dahildir. 

 • ​Kampanya 1 Ekim 2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • Bu kampanyadan mevcut bireysel, Turkcell Superonline kablo internet aboneleri, mevcut kampanya taahhütlerinin son 90 gününde olmak ve ayrıca Turkcell Superonline kablo internet abonelikleri askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilir.
 • Kampanya 12 ay taahhütlüdür.
 • 12 Ocak 2023 - 31 Ocak 2024 tarihleri arasında kampanyaya katılan müşterilerimize 3 ay geçerli YouTube Premium aboneliği ücretsiz sunulacaktır. Kampanya katılımından sonra size SMS ile iletilecek promosyon kodu ile bu faydadan yararlanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.   
 • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00 ve Turkcell Superonline Yetkili Satış Kanallarından başvurularla kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Hizmetin sonlandırılması halinde modem  çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil 1500 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 20,34 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.
 • Kampanya kapsamında nakil hizmeti mevcuttur. Nakil durumunda tüm vergiler dahil 600 TL nakil ücreti uygulanır.​
 • Aboneliğin 12 aydan önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel ve işbu kampanyanın, varsa önceki Turkcell Superonline kampanyanız dahilinde belirlenen taahhüt süresi bitmeden iptal olması halinde, yukarıdaki hesaplama neticesinde çıkacak tutara ek olarak, ilgili kampanya kapsamındaki taahhüt süresi bitmeden bu kampanyaya geçmeniz nedeniyle ilgili kampanya taahhütnamesinde belirtilen yöntemle hesaplanmış, ancak henüz tahsil edilmemiş ve kampanya geçişi sırasında tarafınıza iletilen cayma bedeli tutarının toplamı kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.
 • Kampanyadan diğer satışa açık olan kablo internet kampanyalarına geçiş mevcuttur.
 • Aynı kampanya altında seçilen paketten daha düşük hızlı paketlere geçiş mevcut değildir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.​
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.Sayfayı kaydırın
Yükleniyor