SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Kampanyaya 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından katılabilirsiniz.

 • Kampanyadan sadece aşağıdaki katılım kriterini sağlayan mevcut müşteriler yararlanabilir.
  Katılım kriterleri: Kampanyadan aşağıdaki kampanyalardan birinde olan ve mevcut Turkcell Superonline ADSL müşterileri, Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile, altyapılarının uygun olması durumunda yararlanabilirler. Kampanyalar: İşte Yalın ADSL Erken Fırsat Kampanyası, İşte Yalın ADSL Son Fırsat Kampanyası, İşte Avantajlı Yalın ADSL Fırsat Kampanyası, İşte Avantajlı ADSL Son Fırsat Kampanyası, İşte Avantajlı ADSL Erken Fırsat Kampanyası, İşte Yalın DSL Süper Fırsata Devam Kampanyası, İşte ADSL Son Fırsat Kampanyası, İşte Yalın DSL'e Özel Süper Fırsat Kampanyası, İşte DSL Süper Fırsata Devam Kampanyası

 • Kampanya kapsamında yeni bir kurulum ve aktivasyon işlemi yapılmadığı için bu ücretler bulunmamaktadır.

 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 15 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütnamede belirtilen süreç uygulanır.

 • Taahhüt süresi içerisinde bu kampanyadan geçişe uygun mevcut müşteri kampanyalarına geçiş yapılabilir. ​

 • Aboneliğin iptal edilmesi durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimlerin, (varsa)aktivasyon ücretinin ve (varsa)kurulum ücretinin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutarı karşılaştırılıp düşük olan bedel ve (varsa) dakika paketi aşım bedeli, (varsa) sabit telefon görüşmeleri bedeli, (varsa) katma değerli diğer servislerin bedelleri son faturanıza yansıtılır.

 • ​Kampanya kapsamında devir yapılabilir.

 • ​Kampanya kapsamında damga vergisi bulunmamaktadır.

 • ​​Evet, sabit telefon hattınızı taşıyarak ya da yeni numara tahsis ederek yararlanabilirsiniz. Yeni sabit telefon hizmeti alan aboneler için "Konuştukça Öde" tarifesinden, mevcut sabit telefon hizmetini taşıyarak geçiş yapan aboneler için ise kullanmakta oldukları mevcut Sabit Telefon tarifelerinden ücretlendirileceklerdir. Tüm sabit telefon hizmeti tarife detaylarında www.superonline.net adresinden ulaşılabilir. Kampanya kapsamında sabit telefon hizmeti için tüm vergiler dahil aylık 1TL ücret alınmaktadır.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor