İşte Avantajlı ADSL Yeniden Son Fırsat Kampanyası

İşte Avantajlı ADSL Yeniden Son Fırsat Kampanyası

Kategori: Diğer Kampanyalar

Turkcell Superonline internet keyfini avantajlı fiyatlarla yaşamaya devam edin.

26 Nisan 2023 tarihinde sona ermiştir

İşte Avantajlı ADSL Yeniden Son Fırsat Kampanyası

Turkcell Superonline internet keyfini avantajlı fiyatlarla yaşamaya devam edin.

Fiyatlar

​İndirme Hızı
​​​Kota
​Taahhüt Süresi​​​Kampanya Fiyatı*​​
8 Mbps’e kadar
​​​Limitsiz​
12 Ay​​​İlk 6 ay 140 TL, sonraki 6 ay 180 TL​
12 Mbps’e kadar
​​​Limitsiz​
​12 Ay​​
İlk 6 ay 140 TL, sonraki 6 ay 180 TL​
* Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 15 TL modem kullanım ücreti dahildir. Tabloda belirtilen Hız, indirme (download) hızını gösterir.

 • Kampanyadan, aşağıdaki kampanyalardan birinde olan, taahhüdünün bitmesine 1 ay veya daha az kalan ve aşağıdaki katılım kriterlerini sağlayan mevcut Turkcell Superonline müşterileri, Turkcell Superonline aboneliğinin askıya alınmamış olması ve son ödeme tarihi geçmiş ödenmemiş faturası olmaması koşulu ile yararlanabilir. Kampanyalar: İşte Yalın ADSL Erken Fırsat Kampanyası, İşte Yalın ADSL Son Fırsat Kampanyası, İşte Avantajlı Yalın ADSL Fırsat Kampanyası, İşte Avantajlı ADSL Son Fırsat Kampanyası, İşte Avantajlı ADSL Erken Fırsat Kampanyası, İşte Yalın DSL Süper Fırsata Devam Kampanyası, İşte ADSL Son Fırsat Kampanyası, İşte Yalın DSL'e Özel Süper Fırsat Kampanyası, İşte DSL Süper Fırsata Devam Kampanyası
 • Katılım kriterleri: Son 3 ay data kullanımı Turkcell Superonline genel ortalamasının en az yüzde 15 üzerinde olan ve son 6 ay şikâyet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell Superonline genel ortalamasının üzerinde olan müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanyada belirtilen fiyatlar 12 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
 • ​Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 15 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütnamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. ​
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır. ​
 • Kampanya kapsamında nakil hizmeti mevcuttur. Nakil durumunda tüm vergiler dahil 300 TL nakil ücreti uygulanır
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, varsa aktivasyon ücreti, varsa kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya katılım koşulları için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alınabilir.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar. 

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor