İşte Fiber Hızlar Kampanyası

İşte Fiber Hızlar Kampanyası

Kategori: Diğer Kampanyalar

İşte Fiber Hızları Kampanyası yalnızca TV+ veya cihaz kampanyalarında olup TV+ veya cihaz almaktan vazgeçen müşterilerimiz içindir.

204 TL / 1 AY Hemen Başvur

Kampanyaya katılım 1 Ocak 2024 tarihine kadar geçerlidir

İşte Fiber Hızlar Kampanyası

İşte Fiber Hızları Kampanyası yalnızca TV+ veya cihaz kampanyalarında olup TV+ veya cihaz almaktan vazgeçen müşterilerimiz içindir.

Fiyatlar

İndirme (Download) HızıYükleme (Upload) HızıKota24 Ay Sözünüze Kampanya Fiyatı
10 Mbps5 MbpsLimitsiz204 TL
Sabah 08.00 – Akşam 20.00 Arası 35 Mbps (Akşam 20.00 – Sabah 08.00 Arası 10 Mbps )5 Mbps Limitsiz235 TL
15 Mbps5 MbpsLimitsiz209 TL
Sabah 08.00 – Akşam 20.00 Arası 50 Mbps (Akşam 20.00 – Sabah 08.00 Arası 15 Mbps )5 Mbps Limitsiz250 TL
25 Mbps5 MbpsLimitsiz224 TL
25 Mbps10 MbpsLimitsiz229 TL
Sabah 08.00 – Akşam 20.00 Arası 100 Mbps (Akşam 20.00 – Sabah 08.00 Arası 25 Mbps)5 Mbps Limitsiz265 TL
35 Mbps5 MbpsLimitsiz234 TL
35 Mbps** 10 MbpsLimitsiz 239 TL
40 Mbps5 MbpsLimitsiz244 TL
50 Mbps5 MbpsLimitsiz249 TL
50 Mbps**10 MbpsLimitsiz 259 TL
75 Mbps5 MbpsLimitsiz262 TL
100 Mbps10 MbpsLimitsiz270 TL
200 Mbps10 MbpsLimitsiz315 TL
100 Mbps20 MbpsLimitsiz275 TL
200 Mbps20 MbpsLimitsiz325 TL


İndirme (Download) HızıYükleme (Upload) HızıKota12 Ay Sözünüze Kampanya Fiyatı
25 Mbps10 MbpsLimitsiz219 TL
50 Mbps10 MbpsLimitsiz 249 TL
100 Mbps10 MbpsLimitsiz255 TL
200 Mbps10 MbpsLimitsiz300 TL


*Kampanya fiyatları aylıktır. Tüm vergiler ve 22 TL modem kullanım ücreti fiyata dahildir. 


 • ​Kampanyadan yeni veya mevcut ​Turkcell Superonline kurumsal fiber internet aboneleri adresteki mevcut altyapının hızı desteklemesi durumunda​ yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde ​sunulabilmektedir. İşte Fiber Hızları Kampanyası yalnızca TV+ veya cihaz kampanyalarında olup TV+ veya cihaz almaktan vazgeçen müşterilerimiz içindir.
 • Kampanya seçime göre 24 ay taahhütlüdür. 
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net, Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi (KÇM), Turkcell Superonline Yetkili Satış Kanallarından başvurularla katılım sağlanabilir.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda taahhütnamede​ belirtilen süreç uygulanır ve Turkcell Superonline modem ücretini kullanıcıya fatura eder.​
 • Kampanya fiyatları aylıktır. Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil Wi-fi 5 veya Wi-fi 6 modem için 22 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dâhildir.
 • Kampanya kapsamında kampanya içinde paketler arası geçiş yapılabilmektedir. Kampanya kapsamında nakil hizmeti mevcuttur. Nakil durumunda tüm vergiler dahil 480 TL nakil ücreti uygulanır.
 • Aboneliğin taahhüt bitiminden​ önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücretinin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.​
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
 • Kampanyadan diğer geçişe uygun fiber kampanyalara geçiş mevcuttur.
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz Paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • Sunulan hizmet ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Sabit telefon numarasını Turkcell Superonline’a taşımak suretiyle ve/veya yeni sabit telefon numarası tahsis etmek suretiyle sabit telefon hizmeti aldığınız durumunda aylık tüm vergiler dahil 1 TL sabit telefon kullanım ücreti olarak yansıtılacaktır. Ayrıca sabit telefon hizmeti kullanan müşteriler 1 hatları için İşin Cebinde Çalsın Hizmetinden de ücretsiz yararlanılacaktır. 12 ay içinde sabit telefon numara başka bir operatöre tekrar taşındığı ya da sabit telefon hizmeti iptal edildiği durumda ücretsiz olarak sunulan  tarife indirimi ve işin cebinde çalsın hizmeti de sonlanacaktır. Sabit telefon görüşmeleri yeni sabit telefon hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut sabit telefon hizmeti hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut sabit telefon hizmeti tarifelerinden ücretlendirilecektir. Tüm sabit telefon hizmeti tarife detaylarına ve ek alınabilecek dakika paketi detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilir. Dakika paketleri için ücretlendirme periyodu yurtiçi GSM için 30 saniye, diğer yönler yapılan aramalar için 60 saniye olacaktır. İşin cebinde çalsın hizmeti sadece Turkcell yönüne yapılan yönlendirmeleri kapsar. Diğer sabit ve mobil operatörlere yapılan yönlendirmelere Konuştukça Öde tarifesinden ücretlendirilir.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ayrıca faturalandırılır.
 • Belirtilen internet paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir.​ Detaylı bilgi için tıklayınız​
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri, internet tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayın veya www.superonline.net'i tıklayın.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.


Sayfayı kaydırın
Yükleniyor