SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılabilirsiniz.

 • Kampanyadan mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri Turkcell Superonline tarafından sunulan başka bir hediyeli cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilirler.   

 • ​​​K​ampanya kapsamında tüm vergiler dahil 35 TL (WiFi 5 veya WiFi 6) modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır.

 • ​​Kampanya taahhüt süresi içinde kampanya değişikliği, taahhüt bitimine son 90 güne kalana kadar yapılamamaktadır. Sadece kampanya kapsamında sunulan üst-alt paketlere geçişi yapılabilmektedir.


 • ​​​​Kampanya kapsamında sunulan paketin taahhütsüz tarife fiyatları aşağıdadır: 

  ​İndirme Hızı
  ​Yükleme Hızı
  ​Kota
  ​Tarife Fiyatı


  ​​100 Mbps
  200 Mbps
  ​20 Mbps
  20 Mbps
  Limitsiz
  ​Limitsiz
  760 TL​
  810 TL​
  ​500 Mbps
  ​50 Mbps
  ​Limitsiz
  ​950 TL
  ​1000 Mbps
  ​50 Mbps
  ​Limitsiz
  ​1.250 TL

 • ​​​​​Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, kampanya kapsamında alınan cihazın rayiç bedeli (Vergiler dahil 5.249 TL) ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.

 • 1 (bir) kullanıcı en fazla 1 (bir) cihaz satın alabilir. Kullanıcının birden fazla fiber internet aboneliği olsa dahi, bu kural geçerlidir.

 • Kampanya kapsamında devir yapılamamaktadır.

 • Bir defaya mahsus olmak üzere yeni müşterilerde seçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır. ​

 • Kampanya fiyatı üzerinden %25 indirim ile bu kampanyadan yararlanılabilir.

 • Taşınma durumunda satışa açık ürünler arası geçiş kampanyalarına geçiş yapılabilir. Geçiş aşamasında cihazlı kampanyaya ait cayma bedeli müşteriye yansıtılmaz. Cihazlı kampanyanın taahhüt süresi boyunca müşteri bu cayma bedelinden sorumlu olur ve yeni hizmetini bu tarihten önce iptal ederse cihazlı kampanyaya ait cayma bedeli müşteriye yansıtılır.

 • ​​Kampanya kapsamında almaya hak kazandığım cihazı, en geç teslimat anında kutusu açılmamış şekilde almak istememem halinde; “Fiber Hızları Kampanyasına” otomatik geçişiniz yapılır. Dilerseniz bu kampanyadan geçişe uygun olan farklı kampanyalara geçebilirsiniz.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor