Dijitale Özel Fiber İle 12 Ay Devam Kampanyası

Dijitale Özel Fiber İle 12 Ay Devam Kampanyası

Kategoriler: Diğer Kampanyalar

Turkcell Uygulaması'na hemen girin, sadece dijitale özel avantajlı fiyatları kaçırmayın! http://turkcell.li/indir

290 TL / AY İncele

Kampanyaya katılım 1 Ağustos 2024 tarihine kadar geçerlidir

Dijitale Özel Fiber İle 12 Ay Devam Kampanyası

Turkcell Uygulaması'na hemen girin, sadece dijitale özel avantajlı fiyatları kaçırmayın! http://turkcell.li/indir

Fiyatlar

​​​​​

​​İndirme Hızı
Yükleme Hızı​Kota​​​​Taahhüt Süresi​​​ Kampanya Fiyatı*
​50 Mbps
10 Mbps​Limitsiz​
​​12 Ay​İlk 6 ay 290 TL, sonraki 6 ay 370 TL
​100 Mbps
​20 Mbps
Limitsiz​​​​12 Ay​İlk 6 ay 330 TL, sonraki 6 ay 410 TL​
200 Mbps​20 Mbps​Limitsiz​​​​12 Ay​İlk 6 ay 360 TL, sonraki 6 ay 440 TL​
​500 Mbps
50 Mbps​Limitsiz​​​​12 Ay​İlk 6 ay 400 TL, sonraki 6 ay 480 TL​
​1000 Mbps
50 Mbps​Limitsiz​​​​​12 Ay​İlk 6 ay 460 TL, sonraki 6 ay 540 TL​

​*Kampanya fiyatları aylıktır. Tüm vergiler ve 35 TL WiFi 5 veya WiFi 6 modem kullanım ücreti dahildir. 

 • ​Kampanya 01.08.2024 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan, mevcut kampanya taahhüdünün bitmesine 180 gün veya daha az süre kalmış olan Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterileri, Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, Turkcell Superonline aboneliğinin askıya alınmamış olması, son ödeme tarihi geçmiş ödenmemiş faturasının olmaması ve mevcutta ödediği kampanya fiyatını arttırması şartları ile yararlanabilir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyada belirtilen fiyatlar 12 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 35 TL modem kullanım (WiFi 5 veya WiFi 6) ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutarı karşılaştırılıp düşük olan bedel ve işbu kampanyanın varsa önceki Turkcell Superonline kampanyanız dahilinde belirlenen taahhüt süresi bitmeden iptal olması halinde, yukarıdaki hesaplama neticesinde çıkacak tutara ek olarak, ilgili kampanya kapsamındaki taahhüt süresi bitmeden bu kampanyaya geçmeniz nedeniyle ilgili kampanya taahhütnamesinde belirtilen yöntemle hesaplanmış, ancak henüz tahsil edilmemiş ve kampanya geçişi sırasında tarafınıza iletilen cayma bedeli tutarının toplamı kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dâhil 600 TL yeniden kurulum ücreti yansıtılır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler. 
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. ​
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve “routerların” (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir. ​
 • Kampanya kapsamında ALO (Sabit Telefon) Hizmeti opsiyonel olarak sunulmaktadır. Kampanya kapsamında numara tahsis yapılması durumunda tüm vergiler dahil 5,07 TL minimum kullanım ücreti uygulanır.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya www.superonline.net'i ziyaret edebilirsiniz.
 • Kampanyaya yalnızca Turkcell Uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Sayfayı kaydırın
Yükleniyor