Superonline Fiber Mükemmel Avantaj Kampanyası

Superonline Fiber Mükemmel Avantaj Kampanyası

Kategoriler: Diğer Kampanyalar

Işık Hızında Fiber internet keyfini avantajlı fiyatlar ile yaşamaya devam edin.

26 Nisan 2023 tarihinde sona ermiştir

Superonline Fiber Mükemmel Avantaj Kampanyası

Işık Hızında Fiber internet keyfini avantajlı fiyatlar ile yaşamaya devam edin.

Fiyatlar

​​İndirme Hızı
​Yükleme Hızı
Kota​​​​Taahhüt Süresi​​​ Kampanya Fiyatı*
25 Mbps​​10 Mbps
​Limitsiz​
​​​12 Ay
İlk 6 ay 139 TL, sonraki 6 ay 199 TL
​35 Mbps
10 Mbps​​Limitsiz​
​​12 Ay​
İlk 6 ay 149 TL, sonraki 6 ay 209 TL
​50 Mbps
10 Mbps​​Limitsiz​
​​12 Ay​
İlk 6 ay 159 TL, sonraki 6 ay 219 TL

*Kampanya fiyatları aylıktır. Tüm vergiler ve 22 TL WiFi 5 veya WiFi 6 modem kullanım ücreti dahildir. 

 • ​Kampanya 26.04.2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan, aşağıdaki kampanyalarda bulunan ve aşağıdaki katılım kriterlerini sağlayan mevcut Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterileri, Turkcell Superonline aboneliğinin askıya alınmamış olması ve son ödeme tarihi geçmiş ödenmemiş faturası olmaması koşulu ile yararlanabilir.
 • Avantajlı Fiber Yenileme Kampanyası, Avantajlı Fiber Erken Yenileme Kampanyası, Turkcell Fiber Eko Paketler Kampanyası, Turkcell Fiber Esnek Kampanyası, Fiber Süper Net Fırsat Kampanyası, Avantajlı Fiber Son Fırsat Kampanyası, Fiber İnternette Avantaj Kampanyası, Fiber Mükemmel Fırsat Kampanyası, Fiber İnternet ile Tanışma, Saha Çalışan Kampanyası Fiber 2019, 1 Ay Bizden Fiber Mükemmel Devam Kampanyası, Fiber İnternette Fırsat Kampanyası, Fiber Net Fiyat İle Devam Kampanyası, Fiber Söze Yeniden Erken Avantaj Kampanyası
 • Katılım kriterleri: Son 3 ay data kullanımı Turkcell Superonline genel ortalamasının en az yüzde 15 üzerinde olan ve son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell Superonline genel ortalamasının üzerinde olan müşteriler yararlanabilir.
 • 23 Aralık 2022 - 31 Ocak 2024 tarihlerinde kampanyaya katılan müşterilerimize 3 ay geçerli YouTube Premium aboneliği ücretsiz sunulacaktır. Kampanya katılımından sonra size SMS ile iletilecek promosyon kodu ile bu faydadan yararlanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyada belirtilen fiyatlar 12 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 22 TL modem kullanım (WiFi 5 veya WiFi 6) ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, varsa aktivasyon ücreti, varsa kurulum ücreti, varsa WiFi 6 modem kullanım ücreti indirimleri, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dâhil 480 TL nakil ücreti yansıtılır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler. 
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. ​
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve “routerların” (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir. ​
 • Kampanya kapsamında ALO (Sabit Telefon) Hizmeti opsiyonel olarak sunulmaktadır. Kampanya kapsamında numara tahsis yapılması durumunda tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanır.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya www.superonline.net'i ziyaret edebilirsiniz.
 • Kampanyaya Turkcell Superonline tarafından yapılan dış aramalar aracılığıyla katılabilirsiniz.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar.

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Sayfayı kaydırın
Yükleniyor