Superonline Fiber Hızına Hız Kat Kampanyası – 100 Mbps

Superonline Fiber Hızına Hız Kat Kampanyası – 100 Mbps

Superonline ışık hızında fiber internetin keyfini çıkarın.

260 TL / AY Fırsatı Yakala

Kampanyaya katılım 1 Ocak 2024 tarihine kadar geçerlidir

Superonline Fiber Hızına Hız Kat Kampanyası – 100 Mbps

Superonline ışık hızında fiber internetin keyfini çıkarın.

Fiyatlar

​İndirme Hızı
​Yükleme Hızı
​Kota
​12 Ay Sözünüze 
Kampanya Fiyatı​
​24 Ay Sözünüze 
Kampanya Fiyatı​
100 Mbps​20 Mbps
Limitsiz​260 TL
İlk 12 ay 260 TL son 12 ay 290 TL

* Kampanya fiyatları aylıktır. Tüm vergiler ve 22 TL WiFi 5 veya indirimli WiFi 6 modem kullanım ücreti dahildir. 

Kampanyada sunulan diğer hızlar:

​İndirme Hızı
Yükleme Hızı​Kota​12 Ay Sözünüze 
Kampanya Fiyatı​​
24 Ay Sözünüze 
Kampanya Fiyatı​​
​35 Mbps Limitsiz 
​10 Mbps
Limitsiz​İlk 6 ay 209 TL son 6 ay 249 TLİlk 12 ay 229 TL son 12 ay 249 TL
​50 Mbps Limitsiz 
10 Mbps​Limitsiz​İlk 6 ay 229 TL son 6 ay 269 TLİlk 12 ay 249 TL son 12 ay 269 TL​
200 Mbps Limitsiz ​
​20 Mbps
Limitsiz​310 TL
İlk 12 ay 310 TL son 12 ay 340 TL
500 Mbps Limitsiz ​
50 Mbps​
Limitsiz​350 TLİlk 12 ay 350 TL son 12 ay 390 TL
1000 Mbps
50 Mbps​Limitsiz​
420 TL
İlk 12 ay 420 TL son 12 ay 460 TL

* Kampanya fiyatları aylıktır. Tüm vergiler ve 22 TL WiFi 5 veya indirimli WiFi 6 modem kullanım ücreti dahildir. 
** 200 Mbps / 500 Mbps / 1000 Mbps hızlarından adresteki mevcut altyapının hızı desteklemesi durumunda yararlanılır.  İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.​

​Türkiye'nin ilk ve tek bulut tabanlı oyun stream hizmeti olan NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+ 'ın 3 Aylık Promokod'u hediye!
           Avantajları:

 • NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+ doğrudan bulut üzerinden gerçek zamanlı oyun deneyimi sunar.
 • En popüler ve güncel oyunlar GeForce NOW powered by GAME+ta!
 • İstediğiniz yerden, istediğiniz cihazdan oyunları kaldığınız yerden oynayın!
 • GAME+ ile donanım hafızasını düşünmeden oynayın!
 • Oyun bilgisayarı ve yüksek donanım ihtiyacını ortadan kaldırır.
Detaylı bilgi için: https://www.superonline.net/internet/geforce-now-powered-by-game-plus adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

 • Kampanya 29 Kasım 2022 - 01 Ocak 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Bu kampanyadan mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri yararlanabilir. Adresteki mevcut altyapının 200Mbps / 500 Mbps / 1000 Mbps hızları desteklemesi halinde bu hızlardan yararlanabilirler. 
 •  Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde​ sunulabilmektedir.
 • Kampanyanın seçiminize göre 12 ay ya da 24 ay taahhütlü versiyonları mevcuttur.
 • Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda taahhütnamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır ve Turkcell Superonline modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil WiFi 5 ve WiFi 6 modemler için 22 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.
 • Kampanya içerisinde sunulan paket Adil Kullanım Koşullarına (AKK’ya) tabi değildir.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell ​Superonline abone merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.​
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda nakil işlemlerini takip eden faturanıza tüm vergiler dahil 480 TL yeniden kurulum ücreti yansıtılır. 
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında opsiyonel ALO (Sabit Telefon) Hizmeti sunulmadığı için numara tahsis yapılmadığından vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti kampanya da mevcuttur.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ayrıca faturalandırılır.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya www.superonline.net'i ziyaret edebilirsiniz.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​. 
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Sayfayı kaydırın
Yükleniyor