Yabancılara Özel Yanında TV+ Kampanyası

Yabancılara Özel Yanında TV+ Kampanyası

Kategoriler: TV+ Kampanyaları

En çok izlenen canlı kanallar, en sevilen sinema kanalları ve yüzlerce film ve dizi Turkcell Fiber'e ek ayda sadece 81,19 TL

81,19 TL / AY Fırsatı Yakala

Kampanyaya katılım 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir

Yabancılara Özel Yanında TV+ Kampanyası

En yeni filmler, ödüllü diziler, en sevilen animasyonlar, en çok tercih edilen spor, belgesel, çocuk ve haber kanalları ve daha fazlası TV+’ta. Ayrıca hiçbir ek ücret ödemeden canlı kanalları 24 saate kadar geri alabilir; istediğiniz programları kaydedebilir; telefondan, tabletten ve bilgisayarınızdan da izleyebilirsiniz.

Fiyatlar

​TV+ HD keyfi : (Huawei/Vestel/Skyworth)

​TV+ Paketleri​
 TV+ Paketi Aylık Tarife Fiyatı​​TV+ Paketi Aylık İndirimi​​TV+ Kutusu
Aylık Kira Bedeli ​
​TV+ Kutusu Aylık
Kira Bedeli İndirimi​
Kampanya Fiyatı​*​
​TV+
Aile Paketi
​197,95 TL
​148,29 TL
​63,05 TL
​31,52 TL
81,19 TL
​TV+ 
Ekstra Paketi​​
218,26 TL​​148,28 TL
​63,05 TL
​31,52 TL
101,50 TL

​*12 ay taahhütlü kampanya fiyatıdır. Tüm vergiler dahildir.


TV+ Aile Paketi ve TV+ Ekstra Paketi ile birlikte sunulan TV+ Full Sinema Paketi aylık indirim bedeli vergiler dahil 40,68 TL (KırkTürkLirasıAltmışSekizKuruş)’dir​.

Paket-Kanal bilgisine ulaşmak için tıklayınız.

 

 • ​Mevcut faturanıza ek TV+ fırsatı!
 • Yabancı uyruklu mevcut fiber internet müşterileri​mize özel faturalarına ek olarak TV+ Aile Paketi ile ayda sadece 81,19TL.

 

 • ​Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline TV+ hizmetine 12 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan yabancı uyruklu grubuna açık fiber internet kampanyalarından yararlanan mevcut veya yeni​ Turkcell Superonline aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında 12 ay boyunca TV+ Aile ve Ekstra paketleri ile sunulmaktadır.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 304,69 TL Kurulum Bedeli ve tüm vergiler dahil 203,13 TL Aktivasyon Bedeli bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında verilen TV+ cihazı stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde  TV+ cihazı Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler dahil Huawei Kutu için 1220,34 TL, Vestel Kutu için 1220,34 TL, Skyworth Kutu için 1322,03 TL cihaz ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.​
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Aboneliğin 12 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • TV+ içerisindeki canlı kanallar, ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0532 532 0000
 • TV+ içeriklerine altyapının bulunduğu bölgelerde internet ve 3G üzerinden erişilebilir; bağlantı hızı, GSM kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu ve cihaza göre değişiklik gösterebilir. ​Ayrıca 3G kapsama alanlarına ilişkin bilgilere de ilgili mobil operatörünüzün web siteleri ve bilgilendirmeleri üzerinden ulaşabilirsiniz.​
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya www.superonline.net'i ziyaret edebilirsiniz.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.​​

Yabancılara Özel Yanında TV+ Kampanyası Taahhütnamesi için tıklayınız​​.

 

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
NASIL BAŞVURABİLİRİM?

 • Satış Noktalarımız

  Satış Noktalarımız

  Turkcell İletişim Merkezleri ve bölgenizde hizmet veren en yakın noktamızla irtibat kurarak Turkcell Superonline müşterisi olabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor