SIKÇA SORULAN SORULAR

 • ​TV+ Evde Eğlence paketi  ile Turkcell Superonline Yalın ADSL hızlarının bir arada 12 ay taahhütle avantajlı fiyatlarla sunulduğu kampanyamızdır​.

 • ​Bu kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Yalın ADSL müşterileri, 12 ay abonelik taahhüdü vermeleri şartıyla yararlanabilirler.

 • ​Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net üzerinden başvurularla kampanyaya katılım sağlanabilir.

 • ​Taahhüt süresi 12 aydır. Kampanyanın taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır.

 • ​Kampanya 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir.

 • ​Kampanyadan kapsamında 250 TL Kurulum ve 200 TL Aktivasyon ücreti, 12 aylık taahhüt sözünüze ücretsizdir.

 • ​Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 15 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.  600 TL değerindeki modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de belirtilen süreç uygulanır. ​

 • ​Bir defaya mahsus olmak üzere tek seferde (ilk faturaya yansıyacak şekilde) seçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır. ​

 • ​Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli (varsa tüm vergiler dâhil 250 TL kurulum bedeli, 200 TL aktivasyon ücreti, modem taahhütname şartlarına uygun getirilmez ise 600 TL modem bedeli, kampanya kapsamında yararlanılan 12 ay taahhütlü fiyat ile tarife fiyatı arasındaki indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır. ​

 • Hız​
  ​​Kota
  ​​Taahhüt Süresi
  ​​Aylık
  İndirimsiz (Taahhütsüz)
  Tarife
  Fiyatı
  ​​Aylık İndirimli Tarife Bedeli
  ​Aylık TV+ Evde Eğlence Paketi Bedeli
  ​​Modem Kullanım
  Ücreti
  ​​Aylık 
  Kampanya
  Bedeli
  Tarife Üzerinden 
  Sağlanan 
  İndirim
  Bedeli***​
  ​​8 Mbps’ye kadar 
  ​​Limitsiz
  ​​12 ay
  ​​319 TL
  ​İlk 6 ay
  174 TL, 
  sonraki 6 ay 
  214 TL  
  ​30 TL​15 TL
  ​İlk 6 ay 
  219 TL,
  sonraki 6 ay
  259 TL
  ​İlk 6 ay
  145 TL,
  sonraki 6 ay
  105 TL
  ​​16 Mbps’ye Kadar 
  ​​Limitsiz
  ​​12 ay
  ​​339 TL
  İlk 6 ay 
  174 TL, 
  sonraki 6 ay 
  214 TL
  30 TL
  15 TL
  İlk 6 ay 
  219 TL,
  sonraki 6 ay
  259 TL
  ​İlk 6 ay
  165 TL,
  sonraki 6 ay
  125 TL

 • ​Kampanya kapsamında nakil yapabilirsiniz. Yalın ADSL İnternet ve TV hizmetinizi nakil etmeniz durumunda nakil ücreti faturanıza yansıyacaktır.

 • ​Kampanya kapsamında devir yapılamamaktadır.

 • ​Superonline'da kayıtlı cep telefon numaranıza gelen paket aktivasyon mesajı sonrası; www.tvplus.com.tr internet sayfasından ya da TVplus mobil uygulaması aracılığıyla aynı cep telefon numarasıyla yeni bir üyelik oluşturduğunuzda paketiniz otomatik olarak aktif edilir. 

  Daha önce TVplus platformuna Superonline'da kayıtlı cep telefon numaranızla üye olduysanız, cep telefon numaranıza gelen paket aktivasyon mesajı sonrası;  platforma kayıt olurken oluşturduğunuz şifreniz ve aynı cep telefonu numarasıyla giriş yaparak TV+ Evde Eğlence paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor