Superonline Yabancılara Fiber Kampanyası

Superonline Yabancılara Fiber Kampanyası

Yabancı Müşterilere Özel Fiber İnternet Kampanyası ile Limitsiz Işık Hızında internetin keyfini yaşayın!

199 TL / AY Fırsatı Yakala

Kampanyaya katılım 1 Temmuz 2023 tarihine kadar geçerlidir

Superonline Yabancılara Fiber Kampanyası

Yabancı Müşterilere Özel Fiber İnternet Kampanyası ile Limitsiz Işık Hızında internetin keyfini yaşayın!

Fiyatlar

​İndirme
Hızı

​Yükleme
Hızı

Kota
​12 Ay Sözünüze
Kampanya Fiyatı*

​24 Ay Sözünüze
Kampanya Fiyatı*

25 Mbps
10 Mbps
​Limitsiz 

ilk 6 ay 199 TL,
sonraki 6 ay 239 TL​

​ilk 12 ay 219 TL,
sonraki 12 ay 239 TL

50 Mbps

10 Mbps


​Limitsiz 

ilk 6 ay 229 TL,
sonraki 6 ay 269 TL​

ilk 12 ay 249 TL,
sonraki 12 ay 269 TL
​100 Mbps

​20 Mbps

​Limitsiz 

260 TL
ilk 12 ay 260 TL,
sonraki 12 ay 290 TL
200 Mbps
20 Mbps
​Limitsiz 

310 TL
ilk 12 ay 310 TL,
sonraki 12 ay 340 TL
​500 Mbps

50 Mbps
Limitsiz 
​350 TL

ilk 12 ay 350 TL,
sonraki 12 ay 390 TL
​1000 Mbps

​50 Mbps

​Limitsiz 

420 TL
ilk 12 ay 420 TL,
sonraki 12 ay 460 TL

(*): Kampanya fiyatları aylıktır.  Tüm vergiler ve 22 TL (WiFi 5 veya WiFi 6) modem kullanım ücreti dahildir.
(**):200 Mbps, 500 Mbps ve 1000 Mbps hızdan adresteki mevcut altyapının hızı desteklemesi durumunda yararlanılır. 

​·        Kampanyadan yararlanan aktif Turkcell bireysel mobil müşterileri Turkcell Platinum ayrıcalıklarından bu kampanyanın 1000 Mbps paketinde oldukları süre boyunca faydalanabilecekler. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • ​Kampanya 01 Kasım 2022 - 01 Temmuz 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan yeni ve mevcut yabancı uyruklu bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri, Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmamam ve Turkcell Superonline aboneliğimin askıya alınmamış olması durumunda yararlanabilir.
 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde sunulabilmektedir. 200 Mbps, 500 Mbps ve 1000 Mbps hızın alınabilmesi için altyapının desteklemesi gerekmektedir.
 • Kampanya 12 ay taahhütlü veya 24 ay taahhütlü seçeneklerde sunulmaktadır.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için kampanya talep girişi tamamlandıktan sonra gönderilecek SMS bilgilendirmesine istinaden 2 iş günü içinde tüm vergiler dahil 350 TL “Kurulum ve Aktivasyon” bedelini kredi kartı ile ödeme alınan çevrim içi (online) kanallardan ya da kredi kartı ile FÇM, EÇM, DÇM’ler, TİM'ler üzerinden ya da anlaşmalı bankalardan peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. İlgili tutar ödendikten sonra tarafınıza SMS ile tekrar bilgilendirme yapılacak ve aktivasyon süreciniz devam edecektir. Eğer bu belirtilen “Kurulum ve Aktivasyon” bedeli zamanında ödenmezse kampanya talebiminiz aktivasyon sürecinde iptal edilecektir. İlgili tutar ödendikten sonra SMS ile tekrar bilgilendirme yapılır ve aktivasyon süreci devam eder ödeme olmazsa kampanya talebi iptal olur.
 • Turkcell Superonline’dan kaynaklanan teknik sebeplerden ötürü kurulum aşamasında internet hizmetimin iptal edilmesi durumunda ya da kurulum esnasında kampanya talebini kendi isteği ile müşterinin iptal etmesi durumunda ödemiş olan 350 TL “Kurulum ve Aktivasyon” bedeli müşteriye abonelik sözleşmesindeki iade sürecine göre iade edilir.
 • Turkcell Superonline'a yeni fiber müşterisi olmam halinde “Kurulum ve Aktivasyon” bedeli dışında herhangi bir ek kurulum ya da aktivasyon ücreti ayrıca alınmaz ve kampanya iptal bedeline dâhil edilmez.
 • Modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda taahhütnamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır ve Turkcell Superonline modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 22 TL (WiFi 5 veya WiFi 6) modem kullanım  ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. 
 • Mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin yeni nesil WiFi 6 modem talep etmesi durumunda, tüm vergiler dahil 125 TL modem yeniden kurulum ücreti tek seferde faturaya yansıtılır. WiFi 6 modem kullanım ücreti kampanya fiyatına dahildir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dâhil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında diğer “iss” cayma bedeli karşılanmamaktadır.
 • Kampanyanın taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda taahhütnameye göre hesaplanan, BTK kurallarına uygun olan Kampanya İptal Bedeli yansıtılır.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
 • Kampanyadan diğer geçişe uygun yabancı müşterilere özel sunulan fiber kampanyalarına geçiş sağlanabilir.
 • Yabancılara özel kampanyalardan yararlanan bireysel aboneler isterlerse kampanyalarını yabancı müşteriler arasında nakil ve devir yapabilirler. Bu kampanyalardaki müşteriler ayrıca isterlerse yine yabancılara özel sunulan teklifler kapsamında ürünler arası geçiş (ÜAG) yapabilirler. Opsiyonel olarak sunulan ALO (sabit telefon) hizmeti alan müşteriler sadece taahhütsüz sunulan ALO ve Joker dakika paketlerinden yararlanabilecekler. Yabancı müşteriler isterlerse varsa yabancılara özel süreci olan taksitli cihaz tekliflerinden ayrı kampanya ile yararlanabilecekler.
 • Yabancı müşteriler Turkcell TV+ hizmeti olarak sadece Yabancılara Özel Yanında Turkcell TV+ kampanyasından yararlanabilirler. Standart bireysel müşterilere sunulan Turkcell TV+ tekliflerinden yararlanamazlar.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda nakil işlemlerini takip eden faturanıza tüm vergiler dahil 480 TL yeniden kurulum ücreti yansıtılır.
 • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00 ve saha kanallarından başvurularla kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Kampanya Taahhütnamesi için (12 ay) tıklayınız.
 • Kampanya Taahhütnamesi için (24 ay) tıklayınız.
 


Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
Sayfayı kaydırın
Yükleniyor