Ek Spor Paketi

Ek Spor Paketi

Kategori : Servisler

Dünya kadar Spor bu pakette! İtalya Serie A'dan NBA’ye, Formula 1’den Moto GP’ye her türden spor sizi bekliyor. 12 Ay Taahhüt ile ayda sadece 8,02 TL.

8,02 TL / 12 AY Hemen Başvur

Nedir ?

Ek Spor Paketi

​TV+ Ev, Giriş veya Evde Sinema paketindeyseniz spor kanallarını içeren  TV+ Ek Spor paketini alarak spor keyfini ve heyecanını doya doya yaşayabilirsiniz.  NBA, İtalya Serie A, Formula 1, MotoGP, Roland-Garos başta olmak üzere dünyaca ünlü spor mücadelelerini ve spor kanallarını içeren Ek Spor Paketi; 12 Ay Taahhüt ile ayda sadece 8,02 TL.

​TV+ Ek Spor Paketi
12 Ay Taahhütlü​

8,02 TL/AY

Taahhütsüz​10,05 TL ​/AY


Fiyatlara tüm vergiler dahildir. 

 

  • Turkcell Superonline fiber internet altyapısının bulunduğu bölgelerde hizmete açıktır.
  • Turkcell TV+ üzerinden izledikleriniz fiber internet kotanızdan düşmez.
  • Turkcel TV+ Ev, Giriş veya Evde Sinema paketindeki aboneler TV+ Ek paketleri satın alabilirler.
  • Görüntü kalitesi bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğudur. Ayrıca erişmekte olunan server’ların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları da bunu etkileyebilir.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

  • Satış Noktalarımız

    Satış Noktalarımız

    Turkcell İletişim Merkezleri ve bölgenizde hizmet veren en yakın noktamızla irtibat kurarak Turkcell Superonline müşterisi olabilirsiniz.

Sayfayı kaydırın
Yükleniyor